Dlaczego WARTO zarejestrować swoje urządzenie…!?

Zapraszamy wszystkich tych, co zakupili już głośniki My MUSIC ANGEL do rejestracji swoich urządzeń. Jest wiele korzyści płynących z zarejestrowania sprzętu na stronie producenta. Oto kilka z nich:

1. Potwierdź oryginalność produktu

W związku z tym, ze na rynku krąży wiele podróbek imitujacych MMA, warto upewnić się, czy urządzenie które zakupiliśmy jest oryginalne. Należy pamiętać, że   unikalna technologia zastosowana TYKO w oryginalnych głośnikach My MUSIC ANGEL , odzwierciedli prawdziwe cechy dźwiękowe tego urządzenia.

2. Zabezpiecz gwarancję na swój sprzęt

Rejestrując zakupione urządzenie na stronie My MUSIC ANGEL, nie tylko potwierdzamy ważność gwarancji, ale zabezpieczamy się przed ewentualnym zgubieniem dowodu zakupu lub oryginalnego opakowania.

2. Przyśpiesz proces ewentualnej reklamacji

Dzięki systemowi rejestracji, proces ewentualnej reklamacji przebiega sprawniej i szybciej. Posiadanie unikalnego numeru urządzenia w naszej bazie, pozwala nam powiązać go z systemem fabrycznym co ułatwia w wielkim stopniu kontrolę nad całą procedurą.

4. Dobierz odpowiednie akcesoria

Ze względu na różnorodność urządzeń My MUSIC ANGEL, potwierdzona rejestracja pozwoli ci w przyszłości dobrać ODPOWIEDNIE akcesoria, pasujące do Twojego modelu.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI:

www.mymusicangel.pl

 

_MG_9546

 

 

4 Responses to Dlaczego WARTO zarejestrować swoje urządzenie…!?

 1. mika says:

  Dzięki za przypomnienie dokonałam rejestracji.

 2. sebaqq6 says:

  Szkoda tylko, że nie powiedzieliście jak zarejestrować te urządzenie. Nie wiem gdzie jest ten kod.

  • Witam,

   w celu rejestracji głośnika proszę wejść na naszą stronę http://www.mymusicangel.pl i przejść do zakładki rejestracja. W zakładce rejestracyjnej trzeba wpisać nr seryjny głośnika (naklejka z nr seryjnym znajduje się na opakowaniu Cristal Case, jeżeli jej nie ma prosimy o pilny kontakt), imię, e-mail, telefon oraz wybrać metodę zakupu. Po tych czynnościach możemy się cieszyć zarejestrowanym Aniołem :-)

   Pozdrawiamy
   Zespół My Music Angel

 3. sebaqq6 says:

  Dziękuję za pomoc :) Urządzenie zarejestrowałem :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.